Kniha návštěv

Datum: 25.04.2009

Vložil: Jana

Titulek: borderky

Ahojte všichni,
kromě Kačky mě nikdo nezná, ale máme jedno společné, a sice malá štěňátka:). Pejsky už jsem sice měla, ale ještě nikdy borderinu, proto zjišťuji, zda se jejich chov nějak zásadně neliší od ostatních psů. Chtěla jsem se tak nějak poptat, jak vypadá váš denní program v týdnu. Jestli to funguje tak, že normálně chodíte do práce a odpoledne je vezmete na procházku, na cvičák nebo tak. A o víkendech větší a delší akce?
A myslíte, že štěníkovi neuškodí, když s ním začnu hned cestovat? Štěníci by měli jít do nových domovů 25.5. a já 26. odjížídím se školou na Šumavu do terénu do 28.5. Učitelé nevidí problém v tom, že bych si ji vzala s sebou, ale já z toho mám trochu strach. Je pravda, že bych s malou byla neustále, ale pochybuju, že vydrží venku půl dne bez toho, aby si zalezla do pelíšku a prospala se. Nebo jsou už v tak nízkém věku tolik aktivní, že to nebude problém? Navíc, neměla bych ji vzít nejdřív do opravdového nového domova na rozkoukání, nebo jí stačí, když budu s ní? Mě sice poprvé neuvidí (už jsem za ní byla a plánuju další návštěvy), ale přece jen ji vezmu od sestřiček a mámy a asi z toho bude dost vyjukaná.
Nemám malou raději nechat u Káti o těch pár dní déle?
Moc děkuju za jakékoli echo!:)
Mějte se i s pesánkama krásně.
Jana





Zpět na diskuzi

 

14. 1. 2010 se sešla část naší psí rodinky na příjemné zimní sněhové procházce.


10.3.2010 oslavila Didinka své 4.narozeniny! A 6.4. 2010 oslaví  všechny naše malé holčičky 1.narozeniny....ten čas ale letí:-)