Kniha návštěv

Datum: 02.06.2009

Vložil: Jana

Titulek: Terinka šikulka

Ahojte,
doufám, že se všichni máte stejně tak fajn jako my!:) Terinka je moc šikovná a už po dvou dnech toho spoustu umíme. A třeba prolézání roury? To má Terinka ze všeho nejradši:).
Někdy je to teda boj (hlavně pro mě), to když něco provede, já jí vytahám nebo vyhubuju a ona místo aby se styděla, hází takový ty děsný psí voči - přesně jak jsi říkala, Káťo - a kdo pak má vydržet se na ní zlobit?! Už jsem musela dvakrát utéct do obýváku (aby neviděla, že se místo zlobení řehtám), protože bych už pohled "nechci tě" neudržela!
Terinka se ptá, jak se má mamča a sestřičky. A já se přidávám, mimo jiné také proto, že bych ráda věděla, jak postupujete a zda na Terinku nepospíchám, či se zbytečně neloudám (ono teda Terinka pořád něco vymýšlí a všechno jí zajímá, tak je těžké nedělat nic nového). A hlavně, abychom nebyly moc pozadu, až se přijedeme podívat na agility! Závodit sice budeme možná až na těch posledních v srpnu nebo září, ale podívat se přijedeme rády. A propos, Káťo, kde se o tom dozvím?
Už budu končit, abych nezahltila stránky:-D. Předem děkujeme za odpovědi a nejen s Terinkou se těšíme na další zpravodaje:).
Mějte se krásně!
Janča s Terinkou





Zpět na diskuzi

 

14. 1. 2010 se sešla část naší psí rodinky na příjemné zimní sněhové procházce.


10.3.2010 oslavila Didinka své 4.narozeniny! A 6.4. 2010 oslaví  všechny naše malé holčičky 1.narozeniny....ten čas ale letí:-)