Štěňátka

Po dlouhých 61 dnech březosti (delších pro nás, zbytek rodiny, než pro Didinku) přišla chvíle na kterou jsme všichni tak dlouho čekali. Od rána bylo na Didince vidět, že se bude něco dít. Pořád si hrabala pelech, kňučela, funěla a nežrala ani ty největší dobrůtky, co jsme ji dávali (to byl asi nejzásadnější příznak:-)) .

V 17.00 Diance praskla voda a následovaly dvě mučivé hodinky kňučení a utrápených pohledů než přišlo na svět první štěňátko. Všechny štěňátka dostala "pracovní" jména, aby jsme je měli jak rozlišovat, ale jak se budou jmenovat po zbytek života záleží na jejich budoucích páníčcích a paničkách.

A takhle šlo všech našich 5 holek po sobě na svět:

1. Hvězdička v 19:00, váha : 375g

Majitel: Radka ...

Dnešní jméno Hvězdičky je Sheila!Bydlí za Brnem u koníku a oveček s psím kamarádem Čertem.Bližší info najdete na: www.kone-resice.cz

  

 2. Sheila v 19:15, váha : 337g 

Majitel: Kristýna Baráková

Sheily nové jméno je (po dlouhých úvahách paničky) Coffee-doufám,že to mám dobře napsaný. A bydlí v Praze v Suchdole.

 

 

3. Nadine v 19:35, váha : 354g (ve fotogalerii ji najdete také jako Hyenku)

Majitel: Kateřina Králová

Nadine zůstane oficiálně Nadine, ale doma ji říkají Dino. Bydlí v Praze na Velké ohradě, tak se budeme,doufám, často vídat.

             

 

 

4. Malá Terinka (Dianka) ve 20:18, váha : 355g 

Majitel : Jana Šimková(že by se mi do třetice všeho dobrého povedlo správné jméno?!;-D)

To že Terinka bude Terinka víme už dlouho, takže v tomto směru žádná změna:-) Bydlí u Karlových varů v domečku se zahrádkou. A rozhodně v sobě nazapře mamču!

 

5. Matylda ve 21:20, váha : 350g 

Majitel: Evelínka Fialová

Matylda taky zůstává Matylda a bydlí se svojí čtyřčlenou rodinkou v Líšnici u Prahy v krásném domečku se vznikající zahrádkou:-)

 

 

 

 

 

 

 

 VŠEM NAŠIM HOLKÁM PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ DO ŽIVOTA!!! A AŤ JSOU NA VÁS PÁNÍČCI A PANIČKY HODNÝ!


 

14. 1. 2010 se sešla část naší psí rodinky na příjemné zimní sněhové procházce.


10.3.2010 oslavila Didinka své 4.narozeniny! A 6.4. 2010 oslaví  všechny naše malé holčičky 1.narozeniny....ten čas ale letí:-)